KONTAKT

Rádi vám pomůžeme se všemi vašimi otázkami kolem řešení označení RFID a NFC. Od první analýzy až po finální realizaci. Nejlepší bude, když nám prostě zavoláte nebo napíšete:
+420 730 897450
info@smart-tec.com


Vaše kontakty

Kontaktní formulář

Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

Kontaktní

Rádi vám pomůžeme se všemi vašimi otázkami kolem řešení označení RFID a NFC. Od první analýzy až po finální realizaci: Najdeme řešení pro vaše požadavky a vyvineme pro vás váš individuální transpondér RFID/NFC.

Nejlepší bude, když nám prostě zavoláte nebo napíšete:

Vedení firmy

Klaus Dargahi - Geschäftsführer | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Klaus Dargahi
Jednatel Telefon: +49 89 613007-80
Fax: +49 89 613007-89
k.dargahi@smart-tec.com
Andreas Schrägle - Geschäftsleitung der RATHGEBER-Gruppe | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Andreas Schrägle
Jednatel
© smart-TEC GmbH & Co. KG
Andrea Schrägle
Jednatel

Prodejní poradenství

Stefan Scheller - Vertriebsleiter | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Stefan Scheller
Head of Sales
Key Account & PLZ 1
Telefon: +49 89 613007-82
Fax: +49 89 613007-7182
s.scheller@smart-tec.com
Mehmet Akkocaoglu - Business Development Manager| smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Mehmet Akkocaoglu
Business Development Manager
PLZ 7 / Rakousko / Švýcarsko
Telefon: +49 89 613007 81
Fax: +49 89 613007 7181
m.akkocaoglu@smart-tec.com
Heinz-Hermann Grönniger - Business Development Manager | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Heinz-Hermann Grönniger
Business Development Manager
PLZ 6 / 8 / 9
Telefon: +49 89 613007-53
Fax: +49 89 613007-7153
h.groenniger@smart-tec.com
Tomáš Kubíček - Business Development Manager Tschechien & Slowakei | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Tomáš Kubíček
Business Development Manager
International
Exclusive representation of smart-TEC (RATHGEBER k. s.)
Telefon: +420 730 897 450 t.kubicek@smart-tec.com

Produkty Management

Alex Decker - Produktmanagement | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Alex Decker
Produkty Management Telefon: +49 89 613007-79
Fax: +49 89 613007-7179
a.decker@smart-tec.com

Zákaznický servis

Erik Wagner - Leitung Vertriebsinnendienst | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Erik Wagner
Zpracování zakázek Telefon: +49 89 613007-75
Fax: +49 89 613007-7175
e.wagner@smart-tec.com
Margot Schmid - Kundenbetreuung | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Margot Schmid
Zpracování zakázek Telefon: +49 8261 7697-42
Fax: +49 89 613007-7142
m.schmid@smart-tec.com

Marketing

Doris Piecek - Marketing | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Doris Piecek
Marketing & PR
RATHGEBER-Group
Telefon: +49 89 61 3007-50
Fax: +49 89 613007-7150
d.piecek@rathgeber.eu