KONTAKT

Rádi vám pomůžeme se všemi vašimi otázkami kolem řešení označení RFID a NFC. Od první analýzy až po finální realizaci. Nejlepší bude, když nám prostě zavoláte nebo napíšete:
+420 730 897450
info@smart-tec.com


Vaše kontakty

Kontaktní formulář

Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

Kontaktní

Rádi vám pomůžeme se všemi vašimi otázkami kolem řešení označení RFID a NFC. Od první analýzy až po finální realizaci: Najdeme řešení pro vaše požadavky a vyvineme pro vás váš individuální transpondér RFID/NFC.

Nejlepší bude, když nám prostě zavoláte nebo napíšete:

 

Vedení firmy

© smart-TEC GmbH & Co. KG
Klaus Dargahi
Jednatel Telefon: +49 89 613007-80
Fax: +49 89 613007-89
k.dargahi@smart-tec.com
© smart-TEC GmbH & Co. KG
Andreas Schrägle
Jednatel
© smart-TEC GmbH & Co. KG
Andrea Schrägle
Jednatel

Prodejní poradenství

Stefan Scheller
Head of Sales
Key Account & PLZ 1
Telefon: +49 89 613007-82
Fax: +49 89 613007-7182
s.scheller@smart-tec.com
© smart-TEC GmbH & Co. KG
Jonas Schwarz
Business Development Manager
PLZ 2 / 3 / 4 / 5
Telefon: +49 89 613007-95
Fax: +49 89 613007-7195
j.schwarz@smart-tec.com
Mehmet Akkocaoglu
Business Development Manager
PLZ 7 / Rakousko / Švýcarsko
Telefon: +49 89 613007 81
Fax: +49 89 613007 7181
m.akkocaoglu@smart-tec.com
© smart-TEC GmbH & Co. KG
Heinz-Hermann Grönniger
Business Development Manager
PLZ 6 / 8 / 9
Telefon: +49 89 613007-53
Fax: +49 89 613007-7153
h.groenniger@smart-tec.com
© smart-TEC GmbH & Co. KG
Tomáš Kubíček
Business Development Manager
International
Exclusive representation of smart-TEC (RATHGEBER k. s.)
Telefon: +420 730 897 450 t.kubicek@smart-tec.com

Produkty Management

Alex Decker
Produkty Management Telefon: +49 89 613007-79
Fax: +49 89 613007-7179
a.decker@smart-tec.com

Zákaznický servis

© smart-TEC GmbH & Co. KG
Erik Wagner
Zpracování zakázek Telefon: +49 89 613007-75
Fax: +49 89 613007-7175
e.wagner@smart-tec.com
© smart-TEC GmbH & Co. KG
Senta Meyer
Zákaznický servis Telefon: +49 89 613007-85
Fax: +49 89 613007-7185
s.meyer@smart-tec.com
© smart-TEC GmbH & Co. KG
Margot Schmid
Zpracování zakázek Telefon: +49 8261 7697-42
Fax: +49 89 613007-7142
m.schmid@smart-tec.com

Marketing

© smart-TEC GmbH & Co. KG
Doris Piecek
Marketing & PR
RATHGEBER-Group
Telefon: +49 89 61 3007-50
Fax: +49 89 613007-7150
d.piecek@rathgeber.eu