KONTAKT

Rádi vám pomůžeme se všemi vašimi otázkami kolem řešení označení RFID a NFC. Od první analýzy až po finální realizaci. Nejlepší bude, když nám prostě zavoláte nebo napíšete:
+420 730 897450
info@smart-tec.com

Vaše online konzultace

Vaše kontakty

Kontaktní formulář

Zavřít

Kontaktní

Rádi vám pomůžeme se všemi vašimi otázkami kolem řešení označení RFID a NFC. Od první analýzy až po finální realizaci: Najdeme řešení pro vaše požadavky a vyvineme pro vás váš individuální transpondér RFID/NFC.

Domluvte si nyní online konzultaci s našimi obchodními zástupci a společně najdeme řešení pro váš RFID či NFC projekt.

Nejlepší bude, když nám prostě zavoláte nebo napíšete:

Vedení firmy

Klaus Dargahi - Geschäftsführer | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Klaus Dargahi
Jednatel Telefon: +49 89 613007-80 k.dargahi@smart-tec.com
Andreas Schrägle - Geschäftsleitung der RATHGEBER-Gruppe | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Andreas Schrägle
Jednatel
© smart-TEC GmbH & Co. KG
Andrea Schrägle
Jednatel

Prodejní poradenství

Stefan Scheller - Vertriebsleiter | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Stefan Scheller
Head of Sales
Key-Account: Railroad and Chemical Industry
Telefon: +49 89 613007-82 s.scheller@smart-tec.com
Florian Geith - Verkaufsberatung | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Florian Geith
Business Development Manager
PLZ 3, 4, 5
Telefon: +49 89 613007-95 f.geith@smart-tec.com
Sebastian Grüttner - Verkaufsberatung | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Sebastian Grüttner
Business Development Manager
PLZ 0, 1, 2
Telefon: +49 89 613007 69 s.gruettner@smart-tec.com
Mehmet Akkocaoglu - Business Development Manager| smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Mehmet Akkocaoglu
Business Development Manager
PLZ 7 + CH + AT
Telefon: +49 89 613007 81 m.akkocaoglu@smart-tec.com
Heinz-Hermann Grönniger - Business Development Manager | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Heinz-Hermann Grönniger
Business Development Manager
PLZ 6, 8, 9
Telefon: +49 89 613007-53 h.groenniger@smart-tec.com
Tomáš Kubíček - Business Development Manager Tschechien & Slowakei | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Tomáš Kubíček
Business Development Manager
International (without AT and CH)
Exclusive representation of smart-TEC (RATHGEBER k. s.)
Telefon: +420 730 897 450 t.kubicek@smart-tec.com

Zákaznický servis

Erik Wagner | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Erik Wagner
Zpracování zakázek Telefon: +49 89 613007-75 e.wagner@smart-tec.com
Mirka Tucker - Zpracování zakázek | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Mirka Tucker
Zpracování zakázek Telefon: +49 89 613007-547 m.tucker@smart-tec.com
Margot Schmid - Kundenbetreuung | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Margot Schmid
Zpracování zakázek Telefon: +49 8261 7697-42 m.schmid@smart-tec.com

Marketing

Doris Piecek - Marketing | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Doris Galovac
Marketing & PR
RATHGEBER-Group
Telefon: +49 89 61 3007-50 d.galovac@rathgeber.eu

Produkty Management

Alex Decker - Produktmanagement | smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG
Alex Decker
Produkty Management Telefon: +49 89 613007-79 a.decker@smart-tec.com